2019 Mistrz tradycji

W dniu 4 września w świetlicy wiejskiej w Iwicznie odbyło się spotkanie w ramach projektu pn. ,,Haft i jego mistrz tradycji Z. Gulgowska” ,,Kultura ludowa i tradycyjna”. Warsztaty dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

6 września 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Iwicznie odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu pn. ,,Haft i jego mistrz tradycji Zdzisława Gulgowska” ,,Kultura ludowa i tradycyjna”. Warsztaty dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dnia 13 września w świetlicy wiejskiej w Iwicznie odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu pn. ,,Haft i jego mistrz tradycji Zdzisława Gulgowska” ,,Kultura ludowa i tradycyjna”. Warsztaty organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Głównym celem projektu jest przekaz unikatowej wiedzy i umiejętności z zakresu haftu zagrożonego zanikiem dla regionu etnicznego, jakim jest Kociewie. Prace prezentowane będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach podczas wystawy na wernisażu „Sami Swoi” w dniu 29 października br.

W Iwicznie dnia 18.05.2019r. Odbyły się warsztaty haftu pn. ,,Haft i jego mistrz tradycji Zdzisława Gulgowska” realizowanego w ramach projektu ,,Kultura ludowa i tradycyjna”. Dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W dniu 9.05.2019r. W Iwicznie odbyły się zajęcia do projektu pt. Haft i jego mistrz tradycji – Z. Gulgowska z programu KULTURA LUDOWA I TRADYCYJNA Dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Fotorelacja z przeprowadzonych warsztatów haftu(11.04.2019) do projektu pt. Haft i jego mistrz tradycji – Z. Gulgowska z programu KULTURA LUDOWA I TRADYCYJNA Dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.