Dzień Dziecka w Iwicznie 2015r.

dzień dziecka Iwiczno

Dnia 30 maja 2015r. w sołectwie Iwiczno odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Radę Sołecką Sołectwa Iwiczno oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach.

Dzień Dziecka rozpoczęliśmy od pokolorowania bardzo dużej kolorowanki, którą zasponsorował Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach a następnie przeszliśmy do najbardziej wyczekiwanego momentu, którym są konkursy z nagrodami dla dzieci przeprowadzone przez animatora z GOK-u. Wszystkie dzieci otrzymały drobne nagrody i słodki poczęstunek.

Na sam koniec Pan Sołtys Franciszek Szandrach zorganizował przejażdżkę dla dzieci samochodem strażackim co było nie lada atrakcją dla najmłodszych.

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami bawili się bardzo dobrze.

Wszystkim za udział dziękujemy i zapraszamy do galerii.

Inicjatywa lokalna w obiektach objętych wsparciem – jako  wskaźnik rezultatu zrealizowanego projektu pt.Zagospodarowanie centrum wsi Iwiczno wraz z modernizacją świetlicy wiejskiej”.