Dzień Kobiet w rytmie Disco Polo 2017

„Dzień Kobiet w rytmie Disco Polo”- pod takim hasłem 8 marca odbył się w GOKu kolejny koncert. W tym roku grupa Radośni razem z teatrem Impuls zaprezentowała przeboje muzyki discopolowej: Biały miś, Przez twe oczy zielone, Jesteś szalona, Kawiarenki i inne. Każdej piosence towarzyszyły tańce wykonywane przez młodzież z teatru Impuls. W tym roku gościnnie na scenie wystąpiła mieszkanka Starogardu Gd. Juana, która zaprezentowała piosenkę pt.: „Ale Ale Aleksandra”. Tradycyjnie, każda z Pań otrzymała kwiatka, które wręczali Pan Wójt, Pan Przewodniczący Rady oraz Pan Sołtys Gm. Kaliska.
Bardzo dziękujemy Radosnym i grupie Impuls za wspaniały koncert, Panom za przepiękne życzenia, a także wszystkim, którzy włączyli się w organizację i przebieg tej imprezy.

Wielkie dzięki !

Zapraszamy do fotogalerii.