Relacja ze spektakli pt.: „Bramy Nieba i Płomienie Piekła”

Realizacja projektu pt: „ORGANIZACJA WARSZTATÓW  ORAZ PRZEDSTAWIENIA  PT. „BRAMY NIEBA I PŁOMIENIE PIEKŁA”

Dnia 30 i 31 października 2015r. odbyły się spektakle pt.: „Bramy Nieba Płomienie Piekła” w ramach projektu pt . „ORGANIZACJA WARSZTATÓW  ORAZ PRZEDSTAWIENIA  PT. „BRAMY NIEBA I PŁOMIENIE PIEKŁA” realizowanego przez grupę nieformalną – „MIŁOŚNICY TEATRU –VEKTOR”. Przedstawienie zostało poprzedzone spotkaniem organizacyjnym oraz cyklem warsztatów przygotowujących do powyższych przedstawień.

Warsztaty przeprowadziła grupa  teatralna składająca się z 2  wykwalifikowanych reżyserów, którzy przygotowali osoby występujące na scenie do roli aktorów. Przedstawienia składały się ze scenek z życia wziętych, w których udział wzięli aktorzy – min. mieszkańcy gminy Kaliska ( dzieci, młodzieży i dorośli ) w ilości 38 osób.

Przygotowana dekoracja, gra świateł, specjalne efekty dźwiękowe i multimedialne oraz aktorzy w kostiumach spowodowały niezwykły odbiór tego przedstawienia.

Głównym celem było stworzenie możliwości integracji dzieci, młodzieży i dorosłych, poznawanie siebie, wyzwalanie ukrytych talentów aktorskich, rozwijanie relacji rodzinnych przez wspólne uczestniczenie w organizowanym projekcie.   Czynne  angażować w sztukę teatralną .

Grupa nieformalna otrzymała dofinansowanie w kwocie 3500,00 zł na realizacje powyższego zadania.

Invalid Displayed Gallery