WERNISAŻ Anna Mierzejewska + Otta & Małgorzata Nowopolska

rsz_plakat_wernisaż_mierzejewska

Kolejny wernisaż za nami, w piątek 10.06.2016 r. na sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach odbyła się wystawa twórczości młodych i uzdolnionych artystek : Anny Mierzejewskiej Otta, która pochodzi z naszej Gminy Kaliska oraz Małgorzaty Nowopolskiej, która jest absolwentką UMK w Toruniu. Ten wernisaż był debiutem artystek. Prace zostały wykonane akrylem oraz akwarelą. Imprezie towarzyszył koncert Pauliny Świeczkowskiej ze Skórcza , która śpiewała powszechnie znane standardy muzyczne. Zaprezentowane obrazy to subtelne, oryginalne i wielotematyczne prace, które przedstawiają między innymi architekturę z naszej Gminy oraz Powiatu (na obrazach można odnaleźć kościół w Kaliskach jak i także kościół w Piecach) Atmosfera spotkania była bardzo rodzinna, wśród zgromadzonych biegały rozbawione pociechy. Nie mogło zabraknąć losowania prac artystek. Na gości czekał także poczęstunek domowej roboty ciasto – jabłecznik oraz kawa, herbata i winko. Miłym zaskoczeniem było to ,że wernisaż zgromadził się tak wielu ludzi – jest to dla nas motywacja aby kontynuować tego typu wydarzenia.
Zapraszamy tych, którzy nie mogli być z Nami w tym dniu, wystawa prac będzie trwała do 22.06.2016, jest to doskonała okazja aby zapoznać się z twórczością tych artystek, przypominamy,że istnieje także możliwość zakupienia prac. 🙂
Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.