Ferie Zimowe w Iwicznie 2018

Kolejny wskaźnik rezultatu do projektu pt. „Zagospodarowanie centrum wsi Iwiczno wraz z modernizacją świetlicy wiejskiej” zrealizowano poprzez organizację zajęć z dziećmi w świetlicy wiejskiej podczas ferii zimowych. Zajęcia odbywały się w drugim tygodniu ferii, tj. od 05 do 09 lutego 2017 r. 
Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach i mile zaskoczyły nas liczną frekwencją, podczas zajęć dzieci mogły pogłębiać umiejętność plastyczne, oraz miło spędzać wolny czas. Dodatkową atrakcją naszych spotkań było pichcenie na słodko i słono. Ferie zaczęliśmy od przygotowania ulubionych przez każde dzieci frytek oraz piersi z kurczaka w panierce. Nie mogło oczywiście zabraknąć poczęstunku w postaci pizzy, która dzieciom bardzo smakowała, każde z dzieci miało możliwość przygotowania mini pizzy wg własnego upodobania – uczestnicy chętnie podjęli się wyzwania, tworząc przepysznie skomponowane Mini Pizzerinki. Zaproszenie dostał także Pan Sołtys aby przyłączył się do naszej uczty. Podczas aktywnego tygodnia przygotowaliśmy także gofry i naleśniki. Pod koniec tygodnia ( w czwartek) mieliśmy przyjemność pojechać wspólnie z dziećmi uczestniczącymi w zajęciach GOK oraz z Sołectwa Dąbrowa do kina. Dzieci były zadowolone, dlatego jeszcze raz dziękujemy Panu Sołtysowi, oraz Radzie Sołeckiej za wsparcie w realizacji naszych zajęć i do zobaczenia wkrótce na kolejnych spotkaniach.

Zajęcia zrealizowano, jako wskaźnik rezultatu do projektu pn.” Zagospodarowanie centrum wsi Iwiczno wraz z modernizacją świetlicy wiejskiej.”