Inicjatywy Lokalne 2020

Witajcie! GRUPA NIEFORMALNA FRANKLINY INFORMUJE Rozstrzygnięcie całej inicjatywy przeniesione na kolejny piątek 30 października na godzinę 16.30 w formie zdalnej. Odbiór nagród zostanie ustalony z każdym uczestnikiem Konkursu indywidualnie. Jutro na naszej stronie pojawia się wytyczne dot. Konkursu Wiedzy o sołectwie Frank – jako, że musimy zrobić go zdalnie, nieco zmienimy formułę. Jeśli macie ochotę się jeszcze zgłosić to zapraszamy! Trudno nie będzie;)

Dzisiejsze warsztaty rzeźby z panem Leszkiem Baczkowskim. Uczestnicy rzeźbili proste elementy do zabawek ludowych. W ramach projektu PODZIEL SIĘ ZE MNĄ SWOIM TALENTEM Organizatorem warsztatów jest grupa nieformalna FRANKLINY.
„Kultura na skrzydłach Pegaza” Dom Kultury + Kaliskie Inicjatywy Lokalne 2020.

WARSZTATY OGRODNICZE Z PROJEKTANTKĄ OGRODÓW

poniżej prezentacja: projektowanie ogrodów

https://www.facebook.com/solectwofrank/videos/407598577304948

Dziękujemy za udział w warsztatach! 😉 Następne warsztaty ogrodnicze przełożone, z przyczyn niezależnych od organizatorów na czwartek 29 października na 16.30. Będzie obowiązywał limit miejsc, ale zapisać możecie się już dzisiaj. Dodatkowo podsumowanie konkursów odbędzie się w formie zdalnej, a nagrody zostaną doręczone w ustalony wspólnie sposób. Konkurs wiedzy o sołectwie odbędzie się również w formie zdalnej. Wkrótce udostępnimy, w jakiej formie. Jeszcze możecie się dopisać!!!

PODSUMOWANIE PROJEKTU ONLINE

PONIŻEJ LINK DO FILMIKU

https://www.facebook.com/gokkaliska/videos/844608522942687

Ostatnie zajęcia z plecionkarstwa. Jak widzicie frekwencja dopisała:) naszymi gośćmi, oprócz mieszkańców było Kółko regionalne „Kociewskie Modraki” z ZSP w Kaliskach:) niezmiernie nam miło 🙂
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020 „Kultura na skrzydłach Pegaza”.

Ostatnie zajęcia z plecionkarstwa. Jak widzicie frekwencja dopisała:) naszymi gośćmi, oprócz mieszkańców było Kółko regionalne „Kociewskie Modraki” z ZSP w Kaliskach:) niezmiernie nam miło 🙂 Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020 „Kultura na skrzydłach Pegaza”.