INICJATYWY

Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach ma przyjemność poinformować, że w dniu 10.08.2020 roku dokonano wyboru Inicjatyw Kulturalnych w ramach ogłoszonego konkursu dla grup nieformalnych z terenu Gminy Kaliska. Miło nam poinformować, że wszystkie złożone Inicjatywy otrzymały dofinansowanie na łączną pulę środków 22 000 zł.Nabór na Inicjatywy Kulturalne mógł zostać przeprowadzony dzięki otrzymaniu dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury +.Poniżej prezentujemy listę wybranych do dofinansowania grup nieformalnych i serdecznie gratulujemy.Lp. Nazwa grupy nieformalnej Tytuł inicjatywy Liczba punktów na łącznie 45 możliwych do uzyskania1. Exodus Kultura żydowska w historii, świętach i tradycji. 34,662. Frankliny „Podziel się ze mną swoim talentem” 36,663. Rytm i muzyka SCOUTS-MUSIC-DRUMS 35,664. Książkomaniacy na dwóch kółkach „Miejsca znane i nieznane w gminie Kaliska widziane z siodełka rowerowego” 25

Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach ma przyjemność poinformować, że w dniu 31.07.2020 roku zakończył nabór na Inicjatywy Kulturalne w ramach ogłoszonego konkursu dla grup nieformalnych z terenu Gminy Kaliska. W konkursie złożone zostały 4 wnioski na łączną pulę środków 22 172 zł. GOK może wesprzeć Wnioskodawców na łączna pule 22 000 zł. Obecnie trwa ocena formalna wniosków zaś w dniu 10.08.2020r. o godz. 17.00 w GOK Kaliska obędzie się spotkanie wszystkich Inicjatorów i zostanie dokonany wybór grup nieformalnych, które otrzymają dofinansowanie:
Nabór na Inicjatywy Kulturalne mógł zostać przeprowadzony dzięki otrzymaniu dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury +.
Poniżej prezentujemy listę wnioskodawców i dziękujemy za ich aktywność. Pokaż mniej

Wczoraj odbyło się spotkanie z animatorką NCK Beatą Pawłowicz z potencjalnym wnioskodawcami i ich pomysłami. Pani Beata pomogła im zrozumieć intencje programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020 oraz nakierowała ich pomysły we właściwym kierunku jeżeli chodzi o kulturo twórczość zaprezentowanych pomysłów inicjatyw oddolnych.

FORMULARZ KONSULTACJI DIAGNOZY w linku poniżej

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfJZsOOszSruViBO79iyBS-WfJrSszTrzGXmCc9LdM03oSUA/viewform