Kiermasz Świąteczny i Mikołajki 2018

       2 grudnia 2018 roku w godzinach od 13.00 do 16.00 na hali gimnastycznej ZSP Kaliska odbył się Kiermasz Świąteczny i Mikołajki. Na początku imprezy Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki wraz z Dyrektorem ZSP Kaliska Adamem Lewandowskim  i Dyrektorem GOK w Kaliskach Mirosławą Borucką uroczyście przywitali zebranych.

      Podczas kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby m.in. stroiki, kartki świąteczne, choinki, bombki, przybory do pakowania prezentów itp. Była także przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich Kawiarenka Mikołajkowa, w której można było zakupić pyszne ciasta, kawę oraz herbatę.

     Następnie od godziny 13.30 rozpoczął się „Mikołajkowy czas wesołej zabawy”, podczas którego firma animacyjna przeprowadziła konkursy dla dzieci. Po konkursach witając wszystkich gości  na halę ZSP wkroczyła maskotka Scooby-Doo. Było wielu chętnych do wspólnego zdjęcia z nią. Później Sołtys Sołectwa Kaliska Kazimierz Głodek  rozdał dzieciom paczki ufundowane przez Sołectwo Kaliska.

      Na koniec wydarzenia uczennica ZSP w Kaliskach Amelia Węsierska odśpiewała kolędę.  Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i do zobaczenia za rok!