Kiermasz Świąteczny i Mikołajki 2019

8 grudnia 2019 roku w godzinach od 13.00 do 16.00 na hali gimnastycznej ZSP Kaliska odbył się Kiermasz Świąteczny i Mikołajki. Na początku imprezy Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki wraz z Wicedyrektorem ZSP Kaliska Bogumiłą Wałaszewską, Wicedyrektorem ZSP Katarzyną Pettką Dyrektorem GOK w Kaliskach Mirosławą Borucką uroczyście przywitali zebranych. Następnie uczennice z ZSP Kaliska zaśpiewały kolędę.

      Podczas kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby m.in. stroiki, kartki świąteczne, choinki, bombki, przybory do pakowania prezentów itp. Była także przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich Kawiarenka Mikołajkowa, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kaliskch i Samorządowe Przedszkole w Kaliskach zorganizowały stoiska gastronomiczne z w której można było zakupić pyszne ciasta, bigos kanapki oraz paszteciki kawę i herbatę.

     Następnie od godziny 14.30 rozpoczął się „Mikołajkowy czas wesołej zabawy”, podczas którego firma animacyjna przeprowadziła konkursy dla dzieci. Po konkursach witając wszystkich gości  na halę ZSP wkroczyła maskotka Kubuś Puchatek. Było wielu chętnych do wspólnego zdjęcia z nią.

        Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i do zobaczenia za rok!