Koncert z okazji Dnia Matki

19 maja gościliśmy w Gminnym Ośrodku Kultury Kabaretową Grupę Fest – gwiazdy telewizji TVS.
Odbył się koncert biesiady śląskiej z okazji Dnia Matki. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

BILETY DO NABYCIA W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W KALISKACH: 15 ZŁ W PRZEDSPRZEDAŻY, 20 ZŁ W DNIU KONCERTU.
Kabaretowa Grupa Fest – gwiazdy telewizji TVS powstała w 2008 r. a założycielem jest Jakub Tomaszewski. W swoim dorobku muzycznym zespół może się pochwalić trzema wydanymi płytami. Sukces przyszedł już wraz z pierwszą płytą „Przed Siebie” wydaną w 2010 r. Utwory z płyty zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierowych a piosenka tytułowa „Przed Siebie” oraz „Nima jak u teścia” zostały wyjątkowo docenione i na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS przez wiele tygodni zajmowały czołowe miejsca w tym również najwyższe na podium. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.