KULTURA INTERWENCJE II NABÓR – PREZENTACJA BAJKI O IZYDORZE GULGOWSKIM

23 października 2019 r. została zaprezentowana bajka o Izydorze Gulgowskim w formie teatrzyku kamishibai w Zespole Szkół Publicznych w Kaliskach. Bajkę odczytała pani Malwina Sikora. Dzieci wysłuchały bajki z zaciekawieniem, poznały historię Teodory i Izydora Gulgowskich. Dziękujemy za możliwość przedstawienia teatrzyku.
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura – Interwencje 2019”. Realizujemy projekt z „Kociewia i Kaszub”.

Bajka o Izydorze Gulgowskim w formie teatrzyku kamishibai w Samorządowym Przedszkolu Publicznym w ZSP w Kaliskach.
Dzieci w ciszy i skupieniu wysłuchały opowieści o historii Teodory i Izydora Gulgowskich.
Dziękujemy za możliwość przedstawienia teatrzyku.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura – Interwencje 2019” z „Kociewia i Kaszub”.