Mikołajkowy czas wesołej zabawy w GOK 2015 !

rsz_plakat_mkołajki

W niedzielę 6.12.2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach odbyły się Mikołajki, które cieszyły się w tym roku wyjątkową popularnością wśród dzieci dlatego, iż sala  widowiskowa była wypełniona po brzegi.

W tym roku firma animacyjna Forty Degrees specjalnie na tą okazję przygotowała wiele bardzo ciekawych, nowych i atrakcyjnych konkursów. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom oglądającym zabawy i pląsy swoich pociech bardzo się podobało, co widać było po ich uśmiechniętych minach.  Święty Mikołaj wraz ze swoją pomocnicą Śnieżynką  prowadzili ciekawe  konkursy i tańce.  Nie tylko dzieciakom, ale również rodzicom i dziadkom udzielił się ten mikołajkowy duch . Potyczki we wszystkich przewidzianych konkursach wzbudziły nie mało emocji, mobilizacja najmłodszych trwała do ostatnich sekund, pod czas,  których uczestnicy mogli wykazać się niebanalnymi umiejętnościami. Na koniec dzieci otrzymały nagrody za udział w konkurencjach ufundowane w tym roku przez Radę Sołecką Sołectwa Kaliska.

Jednak największą atrakcją w tym roku była wizyta Bałwanka „Olafa” z  filmu Walta Disneya „Kraina Lodu 2”. Dzieci były zachwycone, bardzo się cieszyły , klaskały i krzyczały do bałwanka. Tłoczyły się wokół niego, każde dziecko chciało przybić z nim przysłowiową  piątkę. Nawet Pan Sołtys nie mógł się oprzeć wdziękowi bałwanka i z ochotą pozował do wspólnego zdjęcia. Wydarzenie to z całą pewnością zostanie w pamięci najmłodszym mieszkańców Kalisk i będzie przez nich jeszcze długo i miło wspominane .

Zapraszamy do fotorelacji !