Pegaz 2019

Rok 2017 Rok 2018 Rok 2019 Rok 2020 Rok 2021

5 września br. odbyły się pierwsze warsztaty ceramiczne w ramach umowy partnerskiej do projektu pt. Zakup agregatu prądotwórczego i wyposażenia pracowni ceramiki. Warsztaty przeprowadziło Stowarzyszenie Kaliskie Pegazy. Na pierwszych zajęciach panie wykonały patery ozdobne. Następne zajęcia odbędą się 12 września. Zapraszamy wszystkich chętnych do pracy twórczej w glinie.

12 września br. odbyły się drugie warsztaty ceramiczne w ramach umowy partnerskiej do projektu pt. Zakup agregatu prądotwórczego i wyposażenia pracowni ceramiki. Warsztaty przeprowadziło Stowarzyszenie Kaliskie Pegazy. Na drugich zajęciach uczestnicy wykonali kubki ozdobne. Następne zajęcia odbędą się 19 września. Zapraszamy wszystkich chętnych do pracy twórczej w glinie.

19 września br. odbyły się trzecie i ostatnie warsztaty ceramiczne w ramach umowy partnerskiej do projektu pt. Zakup agregatu prądotwórczego i wyposażenia pracowni ceramiki. Warsztaty przeprowadziło Stowarzyszenie Kaliskie Pegazy. Na trzecich zajęciach uczestnicy wykonali obróbkę końcową wyschniętych prac czyli szlifowanie. Jest to ostatni etap pracy przed pierwszym wypaleniem. Zapraszamy do fotorelacji.

 

Inwestycje w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach
Realizujemy nie tylko działania kulturalne, ale i również inwestycyjne. W dniu dzisiejszym dotarł do nas agregat prądotwórczy w ramach wykonania zasilania rezerwowego na zewnątrz budynku z układem SZR. Wykonawcą jest Firma Apex sp. Jawna Marcin, Jan Psiuk – Starogard Gdański.
Realizacja zasilania rezerwowego w ramach operacji pn.: „ ZAKUP AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO I WYPOSAŻENIA PRACOWNI CERAMIKI”