Warsztaty plastycznej twórczości w Piecach

rsz_banerek_dofinansowanie

Invalid Displayed Gallery

„ Wspomnienia z wakacji”-
pierwsze warsztaty już za nami…

            W piątek 18 września 2015 roku odbyły się pierwsze zajęcia w ramach programu Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliskach  INICJATYWY LOKALNE +
p.n. „Warsztaty plastycznej twórczości w Piecach.

             Warsztaty te poprzedziły działania, dzięki którym otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup niezbędnych materiałów potrzebnych do realizacji przedsięwzięcia. W miesiącu czerwcu pedagog szkolny wspólnie z Panią Gabrielą Groth, po zapoznaniu się z nową inicjatywą w Gminie Kaliska  złożyły wniosek do Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliskach  w celu uzyskania dofinansowania. Po przeprowadzonej analizie, projekt został zaakceptowany i znalazł się w gronie siedmiu zwycięzców programu Dom Kultury+ Kaliskie Inicjatyw Lokalne 2015r. cześć II, i tym samym otrzymał środki na realizację.
W ramach powyższego przedsięwzięcia zaplanowanych jest 5 wspólnych spotkań oraz wernisaż prac podsumowujący realizację projektu.

           Po naszym pierwszym spotkaniu możemy stwierdzić, iż inicjatywa warsztatów bardzo spodobała się  uczniom i rodzicom, ponieważ przybyli na spotkanie w bardzo licznym gronie. Na zajęciach pojawiło się aż 30 osób za co serdecznie dziękują organizatorzy. Kolejne spotkanie odbędzie się 25 września 2015 roku o godzinie 17.00 w świetlico- szatni w Piecach. Serdecznie zapraszamy.

Grupa nieformalna „Lokalni artyści”