Zajęcia wakacyjne w świetlicach wiejskich 2019

W dniach 29, 30 i 31 lipca odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci w Bartlu Wielkim. Na zajęciach pracowaliśmy z gliną ceramiczną, z której powstały zwierzątka, drzewka i serduszka. Figurki zostały ozdobione przez dzieci farbkami.

Fotorelacja z zajęć wakacyjnych dla dzieci w Piecach. W ostatnich dniach (22, 23 i 24 lipca ) odbyły się zajęcia z gliną ceramiczną, z której powstały zwierzątka, drzewka, owoce i serduszka. Figurki zostały ozdobione przez dzieci farbkami.

Fotorelacja z zajęć wakacyjnych dla dzieci w Dąbrowie. W dniach (8, 9 i 13 sierpnia) odbyły się zajęcia z gliną ceramiczną, spotkanie z koniem i wspólne przygotowanie gofrów z bitą śmietaną.anie gofry. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i świetną atmosferę.

W dniach 5, 6 i 7 sierpnia 2019 r. odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci w świetlicy wiejskiej w Cieciorce. Na zajęciach pracowaliśmy z gliną ceramiczną i plasteliną z których powstały owoce, zwierzątka i kolorowe rybki. Figurki zostały ozdobione przez dzieci farbkami. Na zakończenie przygotowaliśmy gofry, które wszystkim bardzo smakowały.

W dniach (12, 14 i 16 sierpnia) odbyły się warsztaty z gliną ceramiczną w świetlicy wiejskiej w Czarnym do projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury – KOCIEWSKIE INTERWENCJE 2019 – WARSZTATY CERAMICZNE. W ramach warsztatów powstały ceramiczne figurki. W przerwie warsztatów robiliśmy wielkie bańki mydlane.

Fotorelacja z zajęć wakacyjnych dla dzieci w Dąbrowie. W dniach (8, 9 i 13 sierpnia) odbyły się zajęcia z gliną ceramiczną, spotkanie z koniem i wspólne przygotowanie gofrów z bitą śmietaną.

 

W dniach 19, 20 i 21 sierpnia 2019 r. odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci w świetlicy wiejskiej w Studzienicach. Dzieci bardzo chętnie uczęszczały na zajęcia i aktywnie brały w nich udział. Pierwszego dnia odbyły się zajęcia plastyczne z gliną. Drugiego zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, a trzeciego dnia warsztaty plastyczno-kulinarne. Robiliśmy akwarium z plasteliny, a następnie gofry. ?