Spotkanie autorskie z Jackiem Pałkiewiczem.

14 listopada odbyło się spotkanie autorskie z Jackiem Pałkiewiczem, znanym dziennikarzem i podróżnikiem; reportażystą od lat przemierzającym wszystkie kontynenty świata i opisującym dla nas w licznych książkach swoje przygody. Pan Jacek z pasją i humorem opowiadał o najtrudniejszych momentach z życia rozbitka i survivalowca i dzielił się z publicznością sposobami na przetrwanie w trudnych warunkach. Publiczność chętnie zadawała pytania, można było też nabyć książkę i zdobyć pamiątkowy autograf pana Pałkiewicza. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, szczególnie tym, którzy przybyli na spotkanie z bardzo daleka:) Spotkanie autorskie zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu BIBLIOTEKA Z DUCHEM CZASU – SZEREG NOWATORSKICH DZIAŁAŃ PROMOWANIA CZYTELNICTWA I BIBLIOTEKI.