Dzień Dziecka Iwiczno 2016

rsz_iwiczno

Dzień Dziecka w Iwicznie!

Dnia 1 czerwca 2016 roku o godz. 15: 00 zebraliśmy się na placu przy świetlicy w Iwicznie, aby uczcić Dzień Dziecka. Organizatorem tego spotkania była Rada sołecka Sołectwa Iwiczno oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach.

Rada Sołecka zaprosiła w tym roku Panów strażaków z OSP Iwiczno, aby pomogli w zorganizowaniu strażackich konkurencji sprawnościowych, a także umilić ten szczególny dzień naszym dzieciom. Panowie stanęli na wysokości zadania. Po przeprowadzonych konkursach wszystkie dzieci miały okazję zapoznać się z wyposażeniem wozu strażackiego i skorzystać z przejażdżki. Dzieci zmęczone zawodami zostały poczęstowane kiełbaską z ogniska, przygotowaną przez Pana Sołtysa. W tym dniu nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku, o który zadbały Panie z Iwiczna. Dzieci chętnie brały udział w konkursach i bawiły się wesoło, co widać na zdjęciach. Pogoda także nam sprzyjała. Panowie strażacy w celu ochłody przygotowali dla dzieci fontannę.  Za udział w zabawach i konkursach wszystkie dzieci otrzymały upominki, które zostały ufundowane przez Radę Sołecką.

Wszystkim za udział dziękujemy i zapraszamy do galerii.

 

Dzień Dziecka zrealizowano, jako kolejny  wskaźnik rezultatu do projektu pt. „Zagospodarowanie centrum wsi Iwiczno wraz z modernizacją świetlicy wiejskiej”

 

Sp. J.Sz.