Spotkanie autorskie z Anitą Scharmach

Wczoraj tj. 09.06.2021 odbyło się spotkanie autorskie z Anita Scharmach strona autorska – gdyńską autorką powieści obyczajowych, mająca na swoim koncie historie pełne emocji, dzięki czemu Czytelnicy nadali jej tytuł Królowej Wzruszeń. Powoli, ale skutecznie spełnia swoje marzenia. Jej powieści są mieszanką komedii, romansu i dramatu. Nie zawsze kończą się happy endem, bo i życie bywa przewrotne. Na rynku literackim zadebiutowała w 2016 roku powieścią pt. „Mogę wszystko”, która jak sam tytuł wskazuje, optymistycznie kieruje nas do wiary we własne możliwości. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, Pani Anita przekazała nam dużo pozytywnych myśli i dobrego humoru. Tego drugiego z pewnością nie zabraknie w najnowszej powieści Autorki pt. „Cztery wesela i rozwód”, która raptem dwa tygodnie temu miała swoją premierę. Podczas spotkania swoją obecnością zaszczyciła nas również Anna Sakowicz – strona autorska – tym razem pisarka z Kociewia, która już niejednokrotnie gościła w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach. Z okazji wczorajszego Dnia Przyjaciela życzymy obu Autorkom nieustającej weny oraz wydania wspólnej książki. Rozmowę z Anitą Scharmach prowadziła Dominika Fijał, nauczycielka oraz miłośniczka książek, autorka bloga www.dofi.com.pl Książki obu autorek można wypożyczyć w bibliotece GOK Kaliska, zapraszamy.