Spotkanie autorskie z Laurą Łącz

8 października o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie autorskie z panią Laurą Łącz, aktorką filmową, znaną m.in. serialu Klan, Na wspólnej. Jest również aktorką teatralną oraz autorką książek dla dzieci i dorosłych. Pani Laura recytowała wiersze, a także śpiewała przepiękne piosenki z dawnych lat. Uczestnicy mogli na miejscu zakupić książki z autografem autorki. Podczas spotkania towarzyszyła teatralna atmosfera.
Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

8 października odbyło się spotkanie autorskie z panią Laurą Łącz, aktorką filmową i teatralną, a także autorką książek. Pani Laura opowiadała o pracy aktora. Przypomniała dzieciom również piękne wiersze polskich poetów oraz przeczytała małym widzom opowieści ze swojej książki i śpiewała piosenki.Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach za umożliwienie przeprowadzenia spotkania autorskiego w szkole. Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.