WARSZTATY CERAMICZNE STOWARZYSZENIA KALISKIE PEGAZY – ZAKUP AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO I WYPOSAŻENIE PRACOWNI CERAMIKI

5 września br. odbyły się pierwsze warsztaty ceramiczne w ramach umowy partnerskiej do projektu pt. Zakup agregatu prądotwórczego i wyposażenia pracowni ceramiki. Warsztaty przeprowadziło Stowarzyszenie Kaliskie Pegazy. Na pierwszych zajęciach panie wykonały patery ozdobne. Następne zajęcia odbędą się 12 września. Zapraszamy wszystkich chętnych do pracy twórczej w glinie.

12 września br. odbyły się drugie warsztaty ceramiczne w ramach umowy partnerskiej do projektu pt. Zakup agregatu prądotwórczego i wyposażenia pracowni ceramiki. Warsztaty przeprowadziło Stowarzyszenie Kaliskie Pegazy. Na drugich zajęciach uczestnicy wykonali kubki ozdobne. Następne zajęcia odbędą się 19 września. Zapraszamy wszystkich chętnych do pracy twórczej w glinie.

19 września br. odbyły się trzecie i ostatnie warsztaty ceramiczne w ramach umowy partnerskiej do projektu pt. Zakup agregatu prądotwórczego i wyposażenia pracowni ceramiki. Warsztaty przeprowadziło Stowarzyszenie Kaliskie Pegazy. Na trzecich zajęciach uczestnicy wykonali obróbkę końcową wyschniętych prac czyli szlifowanie. Jest to ostatni etap pracy przed pierwszym wypaleniem. Zapraszamy do fotorelacji.